Edukacja i Nauka

Chcę wydać książkę!

Off 3

Chcę wydać książkę!

Piszesz dużo do szuflady. Stwierdziłeś, że to jest już wystarczająco dobre i możesz pochwalić się tym przed światem. Zaczyna Cię interesować druk książek – wychodzisz z założenia, że prawdziwy autor to autor książki wydrukowanej. Przeszukujesz zasoby Internetu wpisując hasła takie jak „druk książek Poznań” albo „drukarnia Poznań”, by znaleźć drukarnię, która pomoże zrealizować Twoje marzenia o byciu prawdziwym autorem. Ponieważ wiesz, że pisarzom jest ciężko, a proces publikacji w wydawnictwie trochę trwa, postanawiam, że sam zostaniesz swoim wydawcą, a korektę zrobi ci zaprzyjaźniona studentka polonistyki – jest już po licencjacie więc chyba wie gdzie powinny być przecinki, a gdzie nie. Potrzebna jest ci tylko drukarnia, która ma w swojej ofercie druk książek. Czy tak właśnie wygląda Twoja pisarska i wydawnicza droga?

Druk książek to coś nie tylko dla tych, którzy uznali, że nie są aż takimi grafomanami jak im się wydawało na początku i dlatego teraz chcą coś wydać. Drukarnia pomoże nam też gdy chcemy zrealizować pomysł na oryginalny prezent. Wiemy, że nasza mama na emeryturze zaczęła spisywać rodzinne wspomnienia, z których jest bardzo dumna. Dlaczego by ich nie wydać w profesjonalny sposób, nawet jeśli nakład miałby być niewielki i raczej przeznaczony dla bliskich? Mama z pewnością by się ucieszyła z takiego prezentu, a i inni członkowie rodziny byliby uradowani takim prezentem.

Druk książek oferują nam zazwyczaj dobre drukarnie, które dysponują wysokiej jakości sprzętem i wykwalifikowaną kadrą. W swojej ofercie będą mieć druk książek, ale też druk cyfrowy czy druk reklamowy (przygotują nam i teczki reklamowe i kalendarze reklamowe). Takie drukarnie znajdziemy za pośrednictwem Internetu, szukając ich za pomocą haseł. Można zapytać Google wprost o druk książek i dookreślić, że nie chcemy jechać na drugi koniec Polski po swoje egzemplarze. Wpiszmy wtedy „druk książek Poznań”. Możemy też posłużyć się ogólniejszą kategorią taką jak „drukarnia Poznań” albo „drukarnia Warszawa”. Niestety wtedy możemy znaleźć strony zakładów, dla których szczytem prac poligraficznych jest drukowanie ulotek, które na dodatek mają stylistykę przywodzącą lata osiemdziesiąte, piwnicę i powielacz, a nas interesuje profesjonalny druk książek, a nie taka partyzantka. Dlatego też lepiej wpisywać precyzyjne zapytanie w wyszukiwarkę, które nie pozostawia wątpliwości co do tego jaką usługę chcemy.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Rankomat porównywarka OC AC

    Chcąc wybrać jak najlepsze ubezpieczenie oc i ac, warto najpierw przejrzeć dostępne oferty przez Internet. Jest to tym bardziej dobry pomysł, że można skorzystać z takiego narzędzia, jak rankomat porównywarka oc ac, które jest całkowicie bezpłatne. Wybierając takie właśnie narzędzie można w krótkim czasie dotrzeć do najbardziej atrakcyjnych ofert, jakie są aktualnie dostępne na rynku….

  • Osi Ostróda praca

    Praca w Perle Mazur Ostróda to perła Mazur, położonym nad jeziorem Drwęckim. Najpopularniejszy jest bulwar, przechodzący wzdłuż spokojnego jeziora. Urokliwe miasteczko Mazur, prężnie uległo wysokiemu rozwojowi, także w sektorze gospodarczym. W związku z tym jest wysokie zapotrzebowanie na pracowników w różnych dziedzinach. Wpisując w wyszukiwarce słowo praca Ostróda, można trafić na multum różnorodnych ofert pracy….

Archiwa