Edukacja i Nauka

Posiadanie bloga – wady i zalety

Off 2
Posiadanie bloga – wady i zalety
1 vote, 7.00 avg. rating (108% score)

Posiadanie bloga – wady i zalety

Odwaga, odrobina kreatywności i wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego – to wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć tworzyć swój pierwszy blog. Jednak zanim zaczniesz skakać z radości, powinieneś wpierw zastanowić się, czy publikowanie w sieci to aby na pewno coś dla Ciebie.

Jedną z zalet posiadania własnego bloga jest możliwość zdobywania czytelników. Już nie piszesz tylko dla siebie, do szuflady – masz fanów, którzy zostawiają dla Ciebie komentarze. Często są wśród nich nie tylko znajomi, ale i ludzie, których nigdy w życiu nie widziałeś. Piszą, co najbardziej podoba im się w Twojej twórczości, polecają Twoje teksty znajomym i zostawiają Ci polubienia na Facebooku.

Ale to tylko jedna strona medalu. Posiadanie bloga z jednej strony pozwala nam zaistnieć, ale z drugiej – wystawia nas na ataki nieprzychylnych nam osób. Czasami jeden negatywny komentarz znaczy dla nas więcej niż setka pozytywnych komentarzy. Dlatego, zanim odwiedzimy wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteśmy dość mocni psychicznie, by poradzić sobie z ewentualną krytyką?

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Tworzenie sklepów internetowych

    Pffshop, to firma, która zajmuje się działalnością zwaną tworzenie sklepów internetowych. Wykonuje ona nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego i sama radzi na swojej stronie internetowej, jak założyć sklep internetowy. Stosunkowo niedługa działalność zaowocowała wieloma sukcesami, którymi może się poszczycić każdy, kto siedzi w tej branży. Należy też wymienić atuty firmy Pffshop. Są to: szybkość, precyzja, wysoka…

  • Medycyna pracy Ostróda Wojszkun

    Praca w Ostródzie Ostróda to miasto, położone w województwie warmińsko – mazurskim. Mieszka w niej około 33 tyś. mieszkańców. Można powiedzieć, że to miasto typowo turystyczne, ze względu na swoje położenie. W sezonie letnim, zjeżdżają się tutaj turyści w celach odpoczynku, ale nie brakuje też osób, które wypoczynek chcą łączyć z pracą. Mowa tutaj w…

Archiwa