Edukacja i Nauka

Ogród, czyli miejsce spotkań całej rodziny

Off 4

Nie wyobrażam sobie corocznych spotkań naszej rodziny, w innym miejscu niż nasz ogród, oczywiście, nie zawsze tam spędzany cały czas, jest to jednak bardzo integrujące nas wszystkich miejsce. Przez wiele lat, spotykamy się tam wszyscy, systematycznie każdego roku, choć dom, nie należy do największych i najpiękniejszych jeśli chodzi o architekturę, to jednak sam ogród, nie ma w sumie żadnych wad. Jest duży, blisko domu, posiada drzewka owoce, jest tutaj dużo zieleni, gdzie mogą bawić się małe dzieci, lub wypoczywać dorośli. Wspólnie dbamy o niego, mamy ustalone pewne zasady, że pomagamy rodzicom w ogrodzie, nie może na nich i do tego w tym wieku, spadać cała odpowiedzialność, za tego typu miejsce. Zwłaszcza, że wszyscy chcemy z niego korzystać, oby tylko, nie został on nigdy w żaden sposób zniszczony, niestety u naszych bliskich sąsiadów, doszło do aktu wandalizmu. Czasem niektórzy nie rozumieją, jak ważny jest ogród, w życiu drugiego człowieka, jednak nie jest to miejsce ani czas, by im to wszystkim nagle tłumaczyć.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Powiernictwo inwestycyjne

    Coraz więcej osób na rynku decyduje się na prowadzenie własnej działalności. Zdarza się jednak tak, że często osoby rozpoczynające swoją przygodę z otwieraniem i rozkręcaniem firmy, nie mają o tym większego pojęcia. Sposobem na to jest skorzystanie z pomocy powiernika inwestycyjnego. Osoba ta jest w stanie otworzyć firmę i rozkręcić ją na tyle, aby mogła…

  • Osi Ostróda praca

    Praca w Perle Mazur Ostróda to perła Mazur, położonym nad jeziorem Drwęckim. Najpopularniejszy jest bulwar, przechodzący wzdłuż spokojnego jeziora. Urokliwe miasteczko Mazur, prężnie uległo wysokiemu rozwojowi, także w sektorze gospodarczym. W związku z tym jest wysokie zapotrzebowanie na pracowników w różnych dziedzinach. Wpisując w wyszukiwarce słowo praca Ostróda, można trafić na multum różnorodnych ofert pracy….

Archiwa