Blog

Tanie loty do Paryża

Off 1

Tanie loty do Paryża

Co zrobić kiedy zbliża się rocznica ślubu lub pierwszej randki, a Ty chcesz zaskoczyć i oczarować swoją ukochaną? Dobrym pomysłem może być zabranie jej do najbardziej romantycznego miejsca na świecie! Tanie loty do Paryża do doskonała okazja, by zwiedzić „Miasto Świateł” i wydać niewiele pieniędzy. Wystarczy zarezerwować odpowiedni termin, wybrać dobry, ale w miarę tani hotel, w którym się zatrzymamy i już można planować trasę zwiedzania miasta wszystkich zakochanych.
Obowiązkowym punktem będzie oczywiście wieża Eiffla, u stóp której leży cały Paryż. Wieża, która została wybudowana z okazji Wystawy Światowej w 1889 roku i zaraz po niej miała być rozebrana, to dziś chyba najbardziej rozpoznawalny obiekt stolicy Francji. Z pewnością warto znaleźć czas na zwiedzenie katedry Notre Dame, która została opisana na kartach powieści Victora Hugo „Katedra Marii Panny w Paryżu” (potocznie znanej jako „Dzwonnik z Notre Dame”). Innym „literackim” miejscem jest Opera Garnier, w której toczy się akcja „Upiora w operze”.
Ciekawym doświadczeniem jest zwiedzenie Łuku Triumfalnego i bazyliki Sacre Coeur. Paryż od bardziej frywolnej strony to wizyta w kabarecie Moulin Rouge (Czerwony Młyn). Przy okazji zaś warto zwiedzić Montmartre. Pasjonaci sztuki spędzą kilka dni w Luwrze, który przyciąga licznych turystów tysiącami zbiorów – można tam zobaczyć na przykład „Mona Lisę” czy „Wenus z Milo”.
Po męczącym zwiedzaniu można zabrać ukochaną na ekskluzywne zakupy na Pola Elizejskie lub Rue de Rivoli…
Zanim jednak to zrobisz – zrealizuj punkt pierwszy, czyli wyszukaj tanie loty do Paryża!

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Kredyt pozabankowy

    Kredyt potrafi być ostatnią deską ratunku dla ludzi w tragicznej stacji finansowej. Mimo tego, że oprocentowany na kolejne lata, nierzadko na dość wysoki procent, okazuje się być manną z nieba dla potrzebujących gotówki. Taki jednorazowy zastrzyk finansowy  to świetna sprawa, pod warunkiem, że później pamięta się o regularnej spłacie rat. Wiadomo, najpopularniejszymi instytucjami udzielającymi kredytów…

  • Informatyka nie dla wszystkich

    Pomimo tego, że informatyka jest obecna w życiu każdego, nie wszyscy decydują się na to, by skończyć właśnie takie studia. Dzieje się tak przede wszystkim z tej przyczyny, że taki kierunek jest niezwykle trudny. Zalicza się bowiem go do przedmiotów ścisłych, a więc na studiach oprócz samej informatyki będzie trzeba uczyć się różnych zagadnień matematycznych,…

Archiwa