Reklama i Marketing

Tworzenie stron www

Off 2
Tworzenie stron www
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Tworzenie stron www

Variomatic Media – oferujemy projektowanie oraz tworzenie stron internetowych przy użyciu najnowsych technologii.

Variomatic Media zostala zalozona w 2005 roku jako firma-córka holenderskiej formy Variomatic Media Biz. Swoją siedzibę posiadamy we Wrocławiu przy ul. Ślężnej.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych. Zawsze staramy się dopasowywać nasze rozwiązania do potrzeb naszych kleintów i sprawiać, aby zawartość była przejrzysta i podatna zarządzaniu. Przy tworzeniu naszych produktów wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, naszymi partnerami są m.in. Microsoft oraz Tridion Kontent Management Systems. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio stron www.

Naszym klientom oferujemy także tzw. hybrid nearshore outsourcing. Oznacza to, że klient może przekazać nam cały projekt do wykonania, albo skorzystać z naszych źródeł technologicznych w celu większej kontroli nad procesem tworzenia projektu.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Pireneje kolejka wąskotorowa

    Wypad w Pireneje idealny dla wzmocnienia więzi? Gdy zbliża się okres długo oczekiwanego wypoczynku, zaczynamy planować swój wyjazd. Jak pokazuje obserwacja i codzienne doświadczenie, zazwyczaj podróżujemy sami. Wyjazd służy przede wszystkim oderwaniu się od spraw codziennych i odpoczynkowi. Jakoś przecież trzeba naładować baterię na pozostała część roku. większość z nas planując wypoczynek myśli przede wszystkim…

  • Praca chałupnicza Ostróda

    Praca dla młodych Młode osoby, które dopiero wkraczają w dorosłość, mogą zastanawiać się, jak pokierować swoim życiem. Nie bez znaczenia jest to, jaką wybiorą pracę. Niektórzy widzą się już na jakimś stanowisku i nie wyobrażają sobie, że mieliby pracować w miejscu, z którego nie byliby zadowoleni. Oczywiście warto jest szanować pracę, którą otrzymamy i na…

Archiwa