Ostróda arena praca

Kontynentalne łóżka dwuosobowe – sprawdź, dlaczego powinieneś je mieć w swojej sypialni

Off 93
Kontynentalne łóżka dwuosobowe – sprawdź, dlaczego powinieneś je mieć w swojej sypialni
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Łóżka dwuosobowe, kontynentalne to synonim luksusu. Za wygodę i komfort użytkowania odpowiada ich specjalna budowa. Łóżka kontynentalne są pozbawione stelaża i wyposażone we wbudowany materac. Z uwagi na kilka tworzących je warstw są wyższe niż tradycyjne modele dla dwóch osób. Dlaczego warto więc wybrać łóżko kontynentalne do sypialni?

Wysokie, dwuosobowe łóżko – najlepszy wybór do małżeńskiej sypialni

Wybór tradycyjnego dwuosobowego łóżka najczęściej wymaga dopasowania odpowiedniego stelaża i materaca. W przypadku łóżka kontynentalnego nie ma takiej konieczności. Mebel ten składa się zazwyczaj z drewnianej skrzyni, dopasowanego do niej materaca i wezgłowia. Wypełnienie stanowią zwykle wytrzymałe sprężyny bonellowe o wysokiej elastyczności powierzchniowej. Tego typu materace mogą być użytkowane przez lata, nie tracąc sprężystości. Kolejną warstwą charakterystyczną dla łóżek kontynentalnych jest materac nawierzchniowy. Często jest on wykonany z wysokoelastycznej pianki. Tym, co odróżnia prezentowane łóżka od tradycyjnych, jest także tapicerka pokrywająca korpus mebla, szczyt dolny i wezgłowie.

Zalety łóżek kontynentalnych

Łóżka dwuosobowe kontynentalne to najwyższe dostępne na rynku modele. Wysokość wynosząca około 70 cm nad podłogą pozwala na wygodne położenie się na łóżku i schodzenie z niego, co sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla starszych osób. Niektóre z modeli zostały wyposażone w silniczek elektryczny umożliwiający zmianę pozycji łóżka. Są dedykowane nie tylko seniorom, ale także wszystkim osobom, które lubią spać na wysokim łóżku. Ze względu na rodzaj materaca, łóżko kontynentalne cechuje dobra cyrkulacja powietrza i odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z alergią, a także łóżka chętnie wybierane do hoteli i pensjonatów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru koloru tapicerki i rodzaju wezgłowia, co pozwala dopasować łóżko do wystroju sypialni.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Korzyści z powrotu z pracy z zagranicy

    Wielu Polaków w dalszym ciągu wybiera Anglię jako miejsce imigracji. W poszukiwaniu pracy bowiem pomaga im tam wielu Polaków, którzy osiedlili się tam na stałe. Często wyjazd za pracą do Wielkiej Brytanii jest ostatnią szansą uratowania domowego budżetu, zwłaszcza kiedy w Polsce bezrobocie ciągle rośnie. Czasami to znajomi mający już stałe obywatelstwo w Anglii dzwonią…

  • Książki

    Niedawno wpadłem na pomysł, żeby zająć się handlem książkami. Używane książki nie należą może do towarów przynoszących największe zyski, więc wiedziałem, że nie wpłynie to jakoś radykalnie na moje finanse, jednak zwyczajnie miałem na to ochotę. Uwielbiam czytać, lubię zapach papieru, a stare tomy mają w sobie jakąś tajemnicę, historię, którą naprawdę uwielbiam odkrywać. Wielokrotnie…

Archiwa