Reklama i Marketing

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Off 1
Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice

Co wspólnego ma coaching z biurem tłumaczeń?

Pomimo panującej powszechnie opinii, że mamy rynek pracownika wile jednoosobowych przedsiębiorstw wciąż spore problemy z utrzymaniem się na rynku. Dla małych firm to nieustanna walka o klienta, walka z systemem, który nie wspiera mikroprzedsiębiorstw.
By utrzymać się na „powierzchni” wiele z nich chwyta iście karkołomnych rozwiązań np pracując po 16 godzin dziennie. Być na swoim nabiera nowego znaczenia w takiej sytuacji.
Są jednak rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie siebie i firmy. Warunkiem jest otwarty umysł i odrobina odwagi.
Biuro tłumaczeń Katowice to jednoosobowa firma. Tak jak każda co miesiąc mado opłacenia rachunki, podatki i składki na ubezpieczenie. Właściciel podjął odważną decyzję zainwestował we własne umiejętności i poszerzył swoje uprawnienia. Obecnie pod jednym szyldem poza biurem tłumaczeń funkcjonuje również coaching Katowice.
Rozszerzenie działalności na nie wiele się zda, jeśli nie wdroży się w firmie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku. Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice bez wahania wkroczyło do wirtualnej rzeczywistości i z powodzeniem zdobywa klientów online.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Małe kasy fiskalne Lublin

    Małe kasy fiskalne Małe kasy fiskalne Lublin to oferta dla wszystkich tych przedsiębiorców, którzy poszukują tego rodzaju artykułów. Wprawdzie ta konkretna propozycja, czyli małe kasy fiskalne Lublin, adresowana jest przede wszystkim do klientów z tegoż miasta i okolic, ale niewykluczone, że skorzystają z niej klienci spoza tego regionu. W końcu w dobie tak dobrze rozwiniętej…

  • Odszkodowanie za błąd lekarski

    Podstawowa przysięga lekarza, jaką składa zaraz po skończeniu studiów medycznych jest primo non nocere, co znaczy po pierwsze nie szkodzić. W rzeczywistości często nie udaje się tej podstawowej przysięgi dotrzymać. W wielu przypadkach nie wynika to ze złej woli lekarza, z jego niedouczenia czy braku kompetencji, lecz jest wynikiem nieodpowiedniego oszacowania ryzyka danej procedury lub…

Archiwa