Reklama i Marketing

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Off 1
Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice

Co wspólnego ma coaching z biurem tłumaczeń?

Pomimo panującej powszechnie opinii, że mamy rynek pracownika wile jednoosobowych przedsiębiorstw wciąż spore problemy z utrzymaniem się na rynku. Dla małych firm to nieustanna walka o klienta, walka z systemem, który nie wspiera mikroprzedsiębiorstw.
By utrzymać się na „powierzchni” wiele z nich chwyta iście karkołomnych rozwiązań np pracując po 16 godzin dziennie. Być na swoim nabiera nowego znaczenia w takiej sytuacji.
Są jednak rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie siebie i firmy. Warunkiem jest otwarty umysł i odrobina odwagi.
Biuro tłumaczeń Katowice to jednoosobowa firma. Tak jak każda co miesiąc mado opłacenia rachunki, podatki i składki na ubezpieczenie. Właściciel podjął odważną decyzję zainwestował we własne umiejętności i poszerzył swoje uprawnienia. Obecnie pod jednym szyldem poza biurem tłumaczeń funkcjonuje również coaching Katowice.
Rozszerzenie działalności na nie wiele się zda, jeśli nie wdroży się w firmie nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku. Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice bez wahania wkroczyło do wirtualnej rzeczywistości i z powodzeniem zdobywa klientów online.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Owoc ziemi

    Rynek nieruchomości to nadal jeden z najbardziej dochodowych biznesów w gospodarce krajowej, a nawet światowej czy globalnej. Jednak na dzień dzisiejszy również rolnictwo to nie byle jaka żyłka złota na której również można się wzbogacić i to w dość szybkim tempie. w tym momencie rynek nieruchomości przeżywa nie łatwe chwile dlatego też notowania tej dziedziny…

  • Cel produkcji

    Celem produkcji ustroju kapitalistycznego nie jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa, lecz pomnażanie zysku. Ujmując problem od strony rzeczowej, głównym środkiem pomnażania zysku jest powiększanie rozmiarów przedsiębiorstwa bądź zakładanie nowych przedsiębiorstw. Umożliwić to ‚może wyłącznie akumulacja kapitału. Kapitaliści dążą więc do uzyskiwania jak największej akumulacji. W tym celu starają się osiągnąć jak największe zyski, a także zgromadzić…

Archiwa