Reklama i Marketing

Monitoring opinii internautów

Off 2
Monitoring opinii internautów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przeprowadziłeś kiedyś kampanię marketingową i nie miałeś bladego pojęcia na temat jej skuteczności? To powszechne zjawisko, wyniki działań marketingowych trudno przecież wpisać do Excel w postaci jednoznacznych cyfr. Brak możliwości oceny, skutków działań firmy, to zjawisko, które naturalnie prowadzi przedsiębiorstwo w ślepy zaułek.
Na szczęście istnieją już sposoby na, profesjonalną ocenę kampanii reklamowych. Monitoring opinii internautów jest najlepszy z nich. Dzięki niemu przy wykorzystaniu nowoczesnych metod statystyczno ? ekonometrycznych porównasz opinię konsumentów przed rozpoczęciem kampanii marketingowej, z tą po jej zakończeniu.

Monitoring opinii to, więc szansa na wieloaspektową analizę efektów przeprowadzonych działań, czyli to, czego szukasz! Od tej pory możliwość porównania popularności danych kampanii reklamowych stanie się prosta i przejrzysta. Pozwoli Ci to dokonać ewaluacji efektów i przyrównać je do kosztów, czyli zwiększy bazę informacji, na podstawie których dokonujesz działań w firmie.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Wku Ostróda praca

    Czy warto zmieniać pracę? Czujesz, że straciłeś możliwości rozwoju w swojej pracy i myślisz nad zmianą ? A może toksyczna atmosfera czy nadmiar obowiązków sprawiają, że nie masz nic z swojego życia ? W każdym z tych wypadków zmiana pracy będzie najlepszym rozwiązaniem i choć brzmi to rozsądnie, to bardzo rzadko decydujemy się na ten…

  • Analiza finansowa

    Każde nastawione na sukces przedsiębiorstwo potrzebuje sprawnego zarządzania swoim kapitałem. By usprawnić ten proces wykorzystuje się różnorodne narzędzia biznesowe. Na pewno kluczowe jest kontrolowanie sytuacji finansowej firmy i monitorowanie przepływu kapitału. Skuteczność tego procesu zależy od analiz działań podejmowanych przez zarząd spółki. Analiza finansowa to właśnie ten instrument, który pozwala na rozeznanie się w sytuacji…

Archiwa