Reklama i Marketing

Projektowanie stron internetowych

Off 3
Projektowanie stron internetowych
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Zosia nie miała ostatnio szczęścia. Zepsuł się jej niedawno kupiony samochód, w pracy doszło jej więcej obowiązków i do tego zostawił ją chłopak. Nie mieli dla siebie zbyt dużo czasu, ona zmuszona była robić nadgodziny, więc znalazł inną kobietę, która miała czas na randki codziennie. Zosia postanowiła się nie załamywać, tylko zacząć szukać nowego partnera. Za namową znajomych założyła profil na portalu randkowym. Dodała swoje zdjęcia i napisała, co ją interesuje i jakiego partner szuka. Nie miała wielu wymagań. Pierwszy mężczyzna, z którym się umówiła, miał na imię Piotr. Interesowało go projektowanie stron internetowych. W zasadzie tylko to. Każdą próbę zmiany tematu skutecznie ignorował. Nie udało się jej nic dowiedzieć na jego temat. Zamiast propozycji kolejnej randki, zaproponował jej zaprojektowanie wirtualnej wizytówki. Musiała więc dać szanse kolejnemu kandydatowi. Nazywał się Maciej, z rozmowy udało się wywnioskować, że kilka dni temu opuścił zakład karny. Zosia dyskretnie opuściła więc restauracje tylnym wejściem z silnym postanowieniem pozostania singielką do końca życia.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych

    Kilka tygodni po rozpoczęciu mojej pracy, zostałem wezwany do naszego kierownika. Pierwsze moje myśli były przepełnione obawą, czy wręcz paniką. W głowie kłębiły mi się myśli, czy zrobiłem coś złego, czy popełniłem jakiś błąd. Jednak nie miałem wyjścia i z podniesioną głową udałem się do gabinetu szefa. Po zapukaniu w drzwi, usłyszałem, że mam wejść….

  • Chwilówki od 18 lat

    W świecie banków i pożyczek funkcjonuje od dawna określenie spirali długów – ale czy wiemy, co ono właściwie oznacza? Jest to bardzo smutne, negatywnie nacechowane określenie, którego zwykle używa się w kontekście osób biorących w ciemno pożyczki pozabankowe. Osoby te, nie mając zdolności kredytowej w bankach, a potrzebujące na szybko określonej kwoty pieniędzy – kilkaset…

Archiwa