Reklama i Marketing

Stojaki reklamowe

Off 4
Stojaki reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ulotki dzisiaj to najbardziej popularny nośnik reklamowy, dlatego też muszą być specjalne stojaki reklamowe, na których owe ulotki są umieszczane.
Stojaki reklamowe są przeróżne duże i małe, stojące samodzielnie na podłodze lub wiszące na ścianach, stojące na ladach czy biurkach, dwustronne i jednostronne. Takie miejsce na ulotki powoduje, że reklamówki nie są porozrzucane, są porządnie poukładane na swoim miejscu i każda zainteresowana osoba może wsiąść dla siebie interesującą gazetkę reklamową. Systemy wystawiennicze są przeznaczone na foldery czy informacje o danym produkcie, na przykład w salonach samochodowych, stojący ładny i elegancki stojak ma przyczepioną pełną informację o danym samochodzie. W kinach takie stojaki wypełnione są odpowiednimi plakatami filmowymi. Tego rodzaju stojaki, roll up y czy potykacze wykonane są na ogół z plexi, są trwałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne czy warunki atmosferyczne.
Informacje w nich zawarte są bardzo czytelne, a przeróżne ulotki czy plakaty nie są narażone na wilgoć.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Prowadzenie procesu rekrutacyjnego

    Prowadzenie procesu rekrutacyjnego Dla dużej części wielkich firm często znacznie bardziej opłacalne okazuje się wynajęcie firm zewnętrznych do prowadzenia poszczególnych procesów w firmie. W sposób ten można czasami nie tylko oszczędzić pieniądze, ale dodatkowo zyskać pewność pełnego profesjonalizmu na wszystkich etapach wykonania. Nierzadko też firma trzecia gwarantuje na mocy swojego wieloletniego doświadczenia, obecności na rynku…

  • Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych

    Kilka tygodni po rozpoczęciu mojej pracy, zostałem wezwany do naszego kierownika. Pierwsze moje myśli były przepełnione obawą, czy wręcz paniką. W głowie kłębiły mi się myśli, czy zrobiłem coś złego, czy popełniłem jakiś błąd. Jednak nie miałem wyjścia i z podniesioną głową udałem się do gabinetu szefa. Po zapukaniu w drzwi, usłyszałem, że mam wejść….

Archiwa