Reklama i Marketing

Przetwórstwo owoców i warzyw

Off 1
Przetwórstwo owoców i warzyw
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Przetwórnia warzyw

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy przekonani, że oferta naszej firmy spełni wymogi nawet najbardziej wybrednego odbiorcy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości uzyskania atrakcyjnych rabatów. Wymaga to jedynie stałej współpracy z naszą firmą. Zachęcamy do kontaktowania się wszelkimi możliwymi formami – za pomocą poczty elektronicznej, drogą telefoniczną lub przy użyciu specjalnego interaktywnego formularza, który znajduje się obok.
Przetwory owocowe od dobrego producenta żywności

Poniżej prezentujemy mapę dojazdową, a także wszystkie niezbędne dane teleadresowe przetwórni owoców.

Przetwory z warzyw – Warszawa

Witamy serdecznie wszystkich Państwa na witrynie internetowej naszej firmy. Od ponad 30 lat dostarczamy wysokiej jakości i, co najważniejsze, smaczne przetwory z warzyw i owoców.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych wyrobów.
Producent przetworów warzywnych oferuje m.in. smaczne kwaszonki

Przetwórstwo Warzyw i Owoców s.c. Alicja, Marek Sagier istnieje na rynku od 30 lat i jest firmą rodzinną, która od pokoleń zajmuje się produkcją oraz sprzedażą przetworów warzywnych, a także owocowych.

Tradycja, kunszt oraz solidność wykonania przekazywana od pokoleń, korzystnie wpływają na dobrą jakość produktów warzywnych i owocowych oraz wysoki stopień zaufania w kontaktach z klientem.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze zaplecze techniczne zapewnia regularne dostawy i atrakcyjne rabaty przy dużych zamówieniach. Stale dbamy o najlepszą jakość produktów, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe trendy oraz indywidualne potrzeby klientów.

Oferta obejmuje przetwórstwo i produkcję:

• kiszonki

• kapusty kiszonej

• ogórków kiszonych

• ogórków małosolnych
Zamów przetwory warzywne

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na nasze zdrowe i świeże produkty, zadzwoń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 15:00.
Przetwórstwo owoców

Tradycja, doświadczenie oraz zaufanie klientów to wszystko wpływa na wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę produktów.

Jesteśmy głównym dostawcą dla sieci sklepów MarcPol.
Dobry producent żywności

Czemu warto wybrać nasze przetwory owocowe oraz warzywne? Powodów jest bardzo wiele, my jednak wymienimy tylko najważniejsze spośród nich.

Przede wszystkim mogą polegać Państwo na naszym doświadczeniu. 30 lat nieprzerwanej obecności na rynku to wystarczająco długo, by dojść do perfekcji w zakresie przetwórstwa warzyw i owoców.

Ponadto świadczą o nas zadowoleni klienci.

Jako oficjalny partner sieci marketów MarcPol możemy pochwalić się faktem, że nasze produkty jedzone są niemal w całej Polsce.

Tysiące klientów nie mogły się mylić – dlatego zapraszamy do jedzenia kiszonek sygnowanych przez nas.

Ciekawe artykuły o biznesie i finansach:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy małe kasy dla praników można zakupić w Lublinie, Krakowie czy Katowicach?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Losowe wpisy:

  • Najładniejsze fordanserki w Krakowie

    Po czym poznać fordanserkę? Jeśli wydaje się nam, że praca fordanserki jest banalnie prosta i bez trudu moglibyśmy się nią zająć, jesteśmy w sporym błędzie – nie dowiemy się o tym, póki sami nie spróbujemy wykonywać tego niełatwego zawodu. Fordanserki tworzy nieliczna grupa dziewczyn. Dostają się do niej tylko najlepsze kandydatki, które najpierw przechodzą przez…

  • Primacon przenośniki spiralne

    Przenośniki podstawowym elementem hali produkcyjnej Przenośniki, choć są właściwie urządzeniami bardzo prostymi, to nieodłączny element każdej hali produkcyjnej. Co ciekawe, mimo coraz szybszego rozwoju robotyki i związanego z tym pojawiania się nowych i bardziej skomplikowanych urządzeń, przenośniki cały czas są obecne w branży produkcyjnej. I raczej szybko się to nie zmieni. Bo mimo tego, że…

Archiwa